סוגי ניקוי חלונות

סוגי ניקוי חלונות

ניקוי חלונות – רק בתים ?

דיברנו על ניקוי חלונות ועל החשיבות הרבה שישנה למראה החלונות בביתנו אך למעשה ניקוי חלונות חשוב לא רק בבתים פרטיים כי אם במוסדות ציבוריים רבים וגדולים וכן במבני תעשייה וחלונות ראווה הפזורים ברחבי העיר ובקניונים גדולים.
אל לנו לטעות אם כן בחשיבות ניקיונם של חלונות במקומות שונים-פרטיים או ציבוריים, ניתן לראות בקלות רבה חלונות זכוכית מלוכלכים שלא נוקו זמן רב, מראה החלונות במקומות רבים עשויים להעיד על פנים המבנה בין אם מדובר בבית פרטי או אם מדובר בחנות או מבנה תעשייה, ניקוי החלונות יעיד לרוב על האנשים החיים בפנים ועל כמה חשוב להם ניקיון והמראה הניבט מבחוץ. חלונות נקיים ומצוחצחים יעלו חיוך ותחושת שביעות רצון רבה הן מבעלי המבנה והן מאלה המבקרים בו, חלונות נקיים הם הפנים של הבית שלנו ולכן נדאג תמיד שייראה יפה.

חברת ניקוי חלונות מקצועית תדע לבצע עבודת ניקיון גם בבניינים גבוהים וגורדי שחקים, המקצועיות של איש ניקוי החלונות חייבת להיות ללא עוררין מאחר וכאשר מנקים חלונות בגובה רב יש להישמר משנה זהירות מנפילה מטה, איש ניקוי החלונות חייב לדעת את עבודתו בצורה המקצועית שיש ובכך להקנות לחלונות יוקרה הן מבפנים והן מבחוץ.

ניקוי חלונות ראווה

סוג נוסף של ניקוי חלונות הוא ניקוי חלונות ראווה ברחבי העיר ובקניונים גדולים, ניקוי החלונות במקומות אלה הינו הכרחי כי חלון נקי משקף בצורה הכי טובה והכי נעימה את תכולת החנות , לא מספיק לדאוג לניקיון החנות מבפנים כי אם גם מבחוץ.
חברות ניקיון יהיו אלה אשר ידאגו לניקיון חלונות הראווה של החנויות (במידה ומדובר בקניונים) וכל בעל חנות פרטית אחרת ידאג לניקיון חלון הראוה שלו באופן אישי לפחות פעם בשבוע.

אין ספק שניקוי חלונות תופס בשנים האחרונות מקום נכבד מאוד בתחום הניקיון וחברות רבות המחשיבות עצמן מציעות שרותי ניקיון שונים כאשר ניקוי חלונות של בתים פרטיים מהווים חלק בלתי נפרד מניקוי הדירה מבפנים ומבחוץ, אל לנו לזלזל ולהפחית בחשיבות של חלונות נקיים בדיוק כמו שחשוב לנו ניקיון הדירה שלנו.

איזה סוגים של ניקוי יש לנו ?
ניקוי חלונות כל הגבים
ניקוי מסילות
ניקוי ספות ומיטות
ניקוי בקיטור ולחץ