שטיפה וניקוי בגובה

 

פתרונות לעבודות גובה

מחפשים פתרונות ניקוי לעבודה בגובה? מומחי WeShine כאן לרשותכם! WeShine מעניקה מגוון פתרונות ניקוי לעבודה בגובה, על ידי חבלי סנפלינג, פיגומים ומתקני הרמה ייעודיים. כלל העבודות נעשות בפיקוח מלא ועל פי דרישות החוק, על ידי עובדים המוסמכים לעבודה בגובה ומחזיקים ברשותם רישיון לעבודה בגובה. מבין הפתרונות המוצעים, תוכלו למצוא עבודות איטום ושימור  מעטפת חיצונים של מבנים, עבודות גובה כוללות, בין היתר, ניקוי חלונות, תריסים וקירות.

ניקוי חלונות בסנפלינג

ניקוי חלונות בגובה עד כמה שעבודה מסוג זה נשמעת קלה לביצוע. משימה זו דורשת ניסיון ויד מקצועית על מנת לקבל חלונות מבריקים לאורך זמן בבניה גבוהה כיום עם חיפוי חלונות זכוכית ישנם כמה אפשרויות לניקוי חלונות בגובה או על ידי הורדת המנקה מגג המבנה על גבי סל או על ידי העלאת המנקה עם מנוף מהקרקע או עם במת הרמה מהקרקע או כמובן  בשיטת הסנפלינג על ידי ירידה של גולש מנקה מהגג עד לחלק התחתון של המבנה שיטה זו היא אחת מהדרכים המועילות מהירות והזולות יותר לביצוע ניקיון חלונות בגובה ואיטום החלונות.

 

מגובה של 2 מטרים ומעלה – נחשב לעבודות בגובה

לפי התקנה החדשה כל עבודה הכרוכה בסכנת נפילה לעומק (או מגובה) של 2 מטרים ומעלה תיחשב עבודה בגובה. עוד מפורט בתקנה כי גם עבודה מעל משטח עבודה ללא גידור או מעקה תיקני, עבודה המצריכה הטיית הגוף בזוית של מעבר ל45 מעלות מעבר למעקה וכן עבודות המבוצעות מתוך בימת הרמה / סל הרמה או פיגום ממוכן יחשבו עבודות בגובה.

 

ניקוי ושטיפת חלונות מקצועי, קבלו הצעת מחיר משתלמת עוד היום!

עקבו בפייסבוק